Zadaj pytanie on-line



Aktualności »
19-02-2020 : Kabel światłowodowy 24J z-XoTKtsdDb do kanalizacji
Kabel światłowodowy 24J z-XoTKtsdDb do kanalizacji

Kabel światłowodowy
24J z-XoTKtsdDb
do kanalizacji
w cenie
PROMOCYJNEJ

 
Promocje
Taśma Stalowa 20x0,7mm 50m (Stal Nierdzewna 201)
Producent: Qwess
98,40 zł z VAT
113,82 zł
80,00 zł netto
przechowalnia
UBIQUITI LAP-GPS LiteAP 5AC-17-90° Stacja bazowa
440,00 zł z VAT
365,85 zł
357,72 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
Mufa (przełącznica) Tracom FTTX MDU C16 (2x PG in / oval port) przelotowa
Producent: Wesspol
55,00 zł z VAT
47,97 zł
44,72 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8310M GPON ONU 1x GbE 1x SC/PC
Producent: HUAWEI
92,25 zł z VAT
98,37 zł
75,00 zł netto
przechowalnia
Mocowanie kątownika + Kątownik 11 otworowy + Śruby
Producent: Wesspol
30,75 zł z VAT
30,00 zł
25,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI X2CS Board 2x SFP+ 10G
Producent: HUAWEI
1 200,00 zł z VAT
2 398,37 zł
975,61 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy samonośny ADSS Z-XOTKtsdD 24J 4T6F 2.7kN (SPAN 50m)
Kabel ADSS-XOTKtsdD (ADSS) Aramid yarns: lekka konstrukcja wielotubowa, duża giętkość i odporność na przeciąganie, centralny element wzmacniający (pręt FRP 2.1-6.3mm), żel hydrofobowy i konstrukcja blokująca wodę (WB), włókna pochłaniające wilgoć (WSY)
1,84 zł z VAT
1,50 zł
1,50 zł netto
przechowalnia
Najnowsze propozycje
Hak Nakretkowy M12
7,00 zł z VAT
5,69 zł netto
przechowalnia
Puszka odgałęźna 8 portowa
Osłona pozwala na zabezpieczenie okna o długości maksymalnie 50 mm, wyciętego w kablu łatwego dostępu.
Producent: Mantar
18,00 zł z VAT
14,63 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 100m
Producent: OPTIX
148,50 zł z VAT
120,73 zł netto
przechowalnia
ZASILACZ 24V 5A
ZASILACZ 24V 5A NOWOŚĆ!
68,08 zł z VAT
55,35 zł netto
przechowalnia
Karta USB Ferguson W03 WiFi
Producent: Ferguson
43,05 zł z VAT
35,00 zł netto
przechowalnia
OPTIX cable DAC Z-XOTKtcd 12x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN
1,81 zł z VAT
1,47 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti LiteBeam 5AC 23dbi
0,00 zł z VAT
0,00 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
Pokrywa lekka pojedyncza pełna do studni kablowej SK1
Producent: Qwess
112,25 zł z VAT
91,26 zł netto
przechowalnia
Uchwyt regulowany 35-65 cm
72,00 zł z VAT
58,54 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti NanoStation AC Loco
216,01 zł z VAT
175,62 zł netto
przechowalnia
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2020-07-10 09:46
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Tutti i diritti riservati. All Rights Reserved.