Zadaj pytanie on-line


Promocja! Miernik mocy optycznej FTTH TL-520 :: 99,00 zł ::.
Wybierz kategorię
Towar dnia
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!



Ostatnio oglądane
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 0

Aktualności »
14-01-2021 : Miernik mocy optycznej FTTH TL-520
Miernik mocy optycznej FTTH TL-520

Miernik mocy optycznej
FTTH TL-520
w cenie
PROMOCYJNEJ

 
Promocje
Miernik mocy optycznej FTTH TL-520
99,00 zł z VAT
121,95 zł
80,49 zł netto
przechowalnia
Fiber Optic Cleaner FPC-25 SC - narzędzie do czyszczenia złącz 2,5mm (SC) czyścik
199,00 zł z VAT
203,25 zł
161,79 zł netto
przechowalnia
Gilotynka/Obcinarka do włókien światłowodowych FC-6S
299,00 zł z VAT
487,80 zł
243,09 zł netto
przechowalnia
Najnowsze propozycje
Huawei EchoLife HG8010H GPON / EPON ONT 1x GE 1x SC/UPC
Producent: HUAWEI
72,57 zł z VAT
59,00 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
Ubiquiti EdgePoint Router Ep-R6
493,88 zł z VAT
401,53 zł netto
przechowalnia
NETIS 360R (xDSL; 2,4 GHz, 5 GHz)
Producent: Netis Systems
175,00 zł z VAT
142,28 zł netto
przechowalnia
Adapter OPTO SC/UPC, SM, DUPLEX
Producent: OPTON
2,05 zł z VAT
1,67 zł netto
przechowalnia
Szafa rack 19"6U, 350mm, Metal - Czarna ECO
196,80 zł z VAT
160,00 zł netto
przechowalnia
Ariva 104 Tuner telewizji satelitarnej H.265 HEVC
Producent: Ferguson
250,00 zł z VAT
203,25 zł netto
przechowalnia
 Kabel Światłowodowy ZTT microADSS 1J, G.657A2, czarny, średnica 3 mm, TPU
0,80 zł z VAT
0,65 zł netto
przechowalnia
Kabel RF240 niskotłumienny (100 metrów)
Producent: Wesspol
270,60 zł z VAT
220,00 zł netto
przechowalnia
Komis obudowa OLT Huawei MA5680T
Producent: HUAWEI
1 783,50 zł z VAT
1 450,00 zł netto
przechowalnia
TP-Link Archer T3U Plus Dwupasmowa, bezprzewodowa karta sieciowa USB dużego zasięgu AC1300
79,61 zł z VAT
64,72 zł netto
przechowalnia
Zastaniesz nas od Poniedziałku do Piątku:

900 - 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
kom biuro: 507 300 440
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2022-01-26 12:41
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Tutti i diritti riservati. All Rights Reserved.