Zadaj pytanie on-line



Aktualności »
23-07-2018 : Nowa dostawa PILOTÓW do przeciągania kabli, nowe ceny.
Pilot do przeciągania Kabli

Jest już dostępna nowa oferta na Piloty do Kabli.

  • średnica pilota od 4,5mm nawet do 11mm
  • długość to od 50m, 100m, 300m
  • kolor żółty
  • waga:od 7kg do 43kg
Promocje
Huawei GPON OLT wkładka SFP C+
Producent: HUAWEI
121,77 zł z VAT
220,00 zł
99,00 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
Taśma Stalowa 20x0,7mm 50m (Stal Nierdzewna 201)
Producent: Qwess
104,55 zł z VAT
138,21 zł
85,00 zł netto
przechowalnia
NETIS WF2780 dwupasmowy router bezprzewodowy, AC, 1200Mb/s gigabit Ethernet
Producent: Netis Systems
147,00 zł z VAT
135,00 zł
119,51 zł netto
przechowalnia
Huawei HS8145V terminal GPON ONU 4x GE, 1x POTS, 1x USB, WiFI 2.4/5 GHz AC
Producent: HUAWEI
244,77 zł z VAT
174,80 zł
199,00 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
Najnowsze propozycje
Mikrotik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+
Producent: Mikrotik
4 250,00 zł z VAT
3 455,28 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
MikroTik RouterBOARD LtAP mini 912R-2ND-LTM
Producent: Mikrotik
440,00 zł z VAT
357,72 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SC/UPC SC/UPC Drop 20m
Producent: OPTIX
55,00 zł z VAT
44,72 zł netto
przechowalnia
Pilot z włókna szklanego FRP do przeciągania kabli Ø6mm, 150m, żolty
519,67 zł z VAT
422,50 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UniFi Switch 24 US-24 24x GE, 2x SFP
842,00 zł z VAT
684,55 zł netto
przechowalnia
Kabel FTP NETSET wewnętrzny, kat.5e, 305m
Producent: Dipol
381,30 zł z VAT
310,00 zł netto
przechowalnia
TP-LINK T1700G-28TQ 24X GE 4X SFP/SFP+
Producent: TP-LINK
1 031,81 zł z VAT
838,87 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti EdgePoint Router Ep-R8
1 973,00 zł z VAT
1 604,07 zł netto
przechowalnia
Pilot z włókna szklanego FRP do przeciągania kabli Ø13mm, 100m, żolty
1 358,99 zł z VAT
1 104,87 zł netto
przechowalnia
Rejestrator IP Kenik KG-NVR60232
Producent: KENIK
1 800,00 zł z VAT
1 463,41 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
Zastaniesz nas.

900 ~ 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2019-01-20 08:35
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Tutti i diritti riservati. All Rights Reserved.