Zadaj pytanie on-line
Katalog » Światłowody » Moduły SFP+
Wybierz kategorię
Filtry
Cena
- 
Producent
HUAWEI
OPTON
TP-LINK
Ubiquiti Networks
Towar dnia
Porównywarka
Wybierz produkty do porównania
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!



Ostatnio oglądane
Najczęściej kupowane
Statystyki
Gości online: 0
Katalog produktów
Sortuj według:
Strona: [1] / 1
Huawei GPON OLT wkładka SFP C++
Producent: HUAWEI
244,77 zł z VAT
199,00 zł netto
przechowalnia
Huawei OMXD30000 moduł SFP+, 10G, multimode, 850nm, 300m, LC, dual fiber
Producent: HUAWEI
218,36 zł z VAT
177,53 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
Moduł SFP+ LC 10GBase-SR TXM431-SR
Producent: TP-LINK
152,29 zł z VAT
123,81 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
OPTON 10G-SM-DF31-LC-LR SFP+ DUAL, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM
Producent: OPTON
0,00 zł z VAT
0,00 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
Ubiquiti GP-C+ GPON OLT moduł SFP klasa C+
346,92 zł z VAT
282,05 zł netto
Chwilowy brak towaruprzechowalnia
Strona: [1] / 1
Zastaniesz nas od Poniedziałku do Piątku:

900 - 1700
Anna Stożek ~ 4771181

Robert Wessely ~ 9038767


tel. +48 12 270-12-74
kom. +48 502-09-10-60
email. biuro@wesspol.net

ul. Zadziele 148B
32-031 Gaj

Wyszukiwarka

 
 
Zaawansowane wyszukiwanie
Język
Polskienglishceskyitalian
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Najczęściej oglądane
Faltex Leasing


Aktualna Data: 2021-07-28 05:04
Data Ostatniej Aktualizacji: 2017-02-08
© www.wesspol.net. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.